Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитни Случај Компатибилен за AirTag 2021, 2 Парчиња Силиконски GPS Пронаоѓач Куче, Мачка Јака Милениче Јамка Носителот, Лесни Анти-Нула Анти-Lost(Црна+Пурпурна 2Pack)

Заштитни Случај Компатибилен за AirTag 2021, 2 Парчиња Силиконски GPS Пронаоѓач Куче, Мачка Јака Милениче Јамка Носителот,

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Компатибилност】Овој најнов поклопецот е компатибилен за Air Tag 2021, Совршено се вклопуваат.Ние фокусирани на обезбедување најголема заштита од секојдневно носат и солза со минимални големо. 【Високо-Квалитетни Материјали】На заштитна маска е направен од висок квалитет со силиконска, пот-доказ, отпорно на гребење и перат. 【Лесно Да се Носат】Оваа силикони случај е посебен дизајн, па тоа може да се заштити вашиот уред многу добро.мала големина и лесно да се носат. 【Одговара за Миленичиња Јамка Носителот】Овој заштитен случај може да се користи на куче јаки & милениче јамка носителот, исечени од школски торби и сите предмети кои се вклопуваат нејзината големина.Вие не мора да се грижите за губење на вашето домашно милениче или торба повеќе. 【Совршена Големина & Совршен Подарок】По повторува за истражување и испитување, големината на производот може да биде совршено се вклопуваат.Совршена како подарок за вашите пријатели, семејства и колеги.

Спецификација

Избор на клиент