Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Маскирна Минесота Диви Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad Про 12.9 (2017)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Маскирна Минесота Диви Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad Про

DEN 670.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тенок, лесен изградба лесно слајдови во и надвор од џебовите.Својот елегантен хард-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Стојат Надвор.Хард-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и прашина.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Националната Хокеј Лига случаи!Без разлика која екипа ќе си навиваат за да победи на Стенли Купот, имаме што се опфатени со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL случаи на пазарот!Префинет стил и заштита.Издржливи поликарбонат школка обезбедува лесен за заштита од секојдневно носат и солза.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Hard-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и dust Slim, лесни градежни лесно слајдови во и надвор од pockets Raised предниот раб помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Full пристап до сите уред пристаништа и features One-парче изградба брави во заштита со еден кадар.

Спецификација

Избор на клиент