Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Злато Marbling Текстура Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

Злато Marbling Текстура Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

DEN 354.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка и материјални, не-yellowing, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорен и издржлив.Заштита на вашата опрема од капки, гребнатини, гребнатини, судири, и да се обезбеди добра заштита.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.Нема потреба да се отстрани полнење случај кога истиот се полни.На слушалка поддржува жичана или безжична полнење во случај, и LED светлина е видлива кога истиот се полни.Имаме две бои за да го изберете : должина : 6.3 cm/2.5 инчи, ширина : 5 cm/1.97 инчи, дебелина : 2.4 cm/0.9 инчи, со carabiner, многу преносни, може да се залепи на чанти или ранци, завиткани Во : слушалка ракав, виси тока.Елегантен и модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, канцеларија, бизнис патување, на шопинг, партија, кои датираат, коктел забава, кампување, патување, и др., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за пријателите, колегите, девојки, семејство или совршен подарок за себе.Големината податоци се добиени со рачни мерења на локации, и грешка во рок од 5mm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи Bluetooth слушалки случај, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Спецификација

Избор на клиент