Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TOLUOHU Допир Контролер Зафат Покрие Компатибилен со Oculus Потрагата 2, 4 во 1 Силиконски Додатоци Комплет - се Справи со Ракав/Школка Заштитник Покрие/Соочи со Силиконска

TOLUOHU Допир Контролер Зафат Покрие Компатибилен со Oculus Потрагата 2, 4 во 1 Силиконски Додатоци Комплет - се Справи

DEN 575.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

текстурата на заштитна обвивка се зголемува триењето, ја подобрува зафат.Тоа е добро заштитен ефект на леќи, па вие не се грижите за гребење на Oculus Потрагата 2 леќа. 【Спецификација на производот】 : Компатибилни Модел : Oculus Потрагата 2 Материјал : Силикон 【Пакетот Вклучува】: 1 x Oculus Потрагата 2 се Справи со Заштитен Ракав 1 x Oculus Потрагата 2 Силикони Школка маска 1 x Силикони Лицето Маска за Oculus Потрагата 2 1 x Oculus Потрагата 2 Силикони Поклопец на Леќите Забелешка : Oculus Потрагата 2 не е вклучена.На ергономски функција ќе се подобри удобно сензација и ви овозможува да имате подобра игра потопување искуство со подобар поле на гледање. 【Надгради & Удобен Дизајн】 генијален дизајн на школка силикони пред лицето маска, со мал бразда во тоа, нема да го блокира сигнал.Она што ќе добиете за : 1*Oculus Потрагата 2 Допир контролер зафат маска + 1* Oculus Потрагата 2 Школка Пред Лицето Заштитник Маска + 1*Oculus Потрагата 2 Лице Подлога + 1*Oculus Потрагата 2 Поклопец на Леќите. ☞ На силиконски површина е многу лесно да се чисти, ја бришам со алкохол или со хартиени крпи.Целосно ненаметлива камера следење и обезбеди совршена дисипација на топлина за да се намали потрошувачката на енергија за време на игра сесии. ☞ Кожата-пријателски материјали, меки и удобни да се допре, да се спречи Oculus Потрагата 2 против судир, гребење и прашина. ☞ Лесен за употреба, лесно може да се инсталира и да се отстрани, пот доказ и Светлина доказ. ☞ Протест објективот на oculus потрагата 2 и,, против судир, гребење и прашина.

Спецификација

Избор на клиент