Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
VR Слушалки, 3D Виртуелна Реалност Очила со Blu-ray Око Заштитени Светло & Мали, 3D Очила за гледање Филмови, Видео & Play Игра, Поддршка 4.7-7.0 паметен Телефон. (Без Контролер)

VR Слушалки, 3D Виртуелна Реалност Очила со Blu-ray Око Заштитени Светло & Мали, 3D Очила за гледање Филмови, Видео & Play

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【MMERSIVE 3 D КИНО】360°широк панорамски поглед, огромен екран визуелен празник, шокантно imax ефект, може да се претвори вашиот паметен телефон, во priviate 3 D IMAX кино/игра сцена лесно, целосно уживајте во виртуелната реалност во секое време што го сакате(на филмот треба да биде 3d видео записи (лево-десно формат) за да уживате во шокантно 3d ефект. (можете да даунлоадирате видео клипови од youtube/veer/полн диск/ ). 【НАЈДОБАР ПОДАРОК за ДЕЦА】Се уште се грижиш за избор на подароци?Оваа 3 D VR очила е најдобар подарок за Деца, пријатели и семејството, Blu-ray Око Заштитени,компатибилен со сите iphone, Андроид телефони во рамките на 4.7-7.0 инчи.Погодна за сите возрасти, VR очила со главата рака е оригинален подарок за секој кој сака нова технологија и gadgets,. 【НОВ МАТЕРИЈАЛ, МАЛИ Samsung Галакси s21/s20/s10/s9/s8/s8 плус/s7/s7 Edge/s6/s6 Работ Note8/5/4/3; LG g6 g5 g4 g3 v20; и Мечтаење телефони како Google Пиксели/Пиксели XL, Huawei Колега 9 Pro;Nexus 5, 6 P ;One Plus 5;HTC U11 Мото итн. 【БЕЛЕШКИ】 1.Филмот треба да биде 3 D видео записи (лево-десно формат) за да уживате во шокантно 3 D ефект.Препорачливо е да не ги користите панорамски видео за прв пат. 2. Ве молиме имајте во предвид дека квалитетот на сликата зависи од видот на стан, и вашиот телефон резолуција. 3. На замрзнатото екран заштитник ќе влијае на квалитетот на сликата.Исто така, ве молиме да ги исклучите вашиот телефон случај за топлински зрачење. 4. Ако сте имале несигурна VR видите со вашиот Телефон, ве молиме обидете се да се ажурира на стан и вашиот Телефон систем, и повторно стартувајте го телефонот.Боја : Црна.

Спецификација

Избор на клиент