Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RABUZI Бенд Компатибилен за Fitbit Ionic Бенд,Емајл Процес од Нерѓосувачки Челик, Метални Додатоци Метал Види Рака Компатибилен Fitbit Ionic Smartwatch,Сребро+Портокал Глеѓ процес

RABUZI Бенд Компатибилен за Fitbit Ionic Бенд,Емајл Процес од Нерѓосувачки Челик, Метални Додатоци Метал Види Рака Компатибилен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.Супериорен Квалитет : Направен од врвот 316 L не ' рѓосувачки челик,од исклучителна изработка и стилски дизајн.Донесува единствена Виткање Затворач,цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава. 2.Повеќе Боја за да Изберете : површината бразди се направени од врвен глеѓ,произведува згодна боја во Нерѓосувачки Челик Метал watchband површина, иновации дизајн, ви овозможува вашиот види се повеќе модерни. 3.Компатибилност : Нерѓосувачки Челик, Метални заменливи види бенд компатибилен со Fitbit Ionic Smartwatch. 4.Големина : се вклопува Удобно 5.7"-8.1" (145mm-210mm) зглоб.Доаѓа со отстранување алатка за прилагодување на должината на бендот.Брзо Ослободување Дизајн за Лесна Инсталација; Доаѓа со 2 Дополнителни Копчиња, така Што не ќе Треба да се Купи резервни делови. 5.Гаранција : 12 месеци по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со замена или целосно враќање на средствата.Pls контактирајте со нас во прв пат ако имаш неисправни објект од нашата продавница.

Спецификација

Избор на клиент