Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Turnwin Компатибилен со Фосилни Генералот 4 Спорт на Жените Екран Заштитник Случај Покрие Позлата Процес Метална Боја TPU Shockproof Случај Guard Тенка Браник Школка за Генера?

Turnwin Компатибилен со Фосилни Генералот 4 Спорт на Жените Екран Заштитник Случај Покрие Позлата Процес Метална Боја TPU

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Спецификација.Ви благодариме! : ). ➽Љубезно ве Потсетам : со Користење на овој производ во сала или спортски активности, може да предизвика влага (од потење) да бидат заробени помеѓу овој производ и се види на екранот.Лесно да се инсталира и да се направи надвор, you don ' t треба да се отстрани види бенд кога инсталирање на случајот.Професионален дизајн, кој е лесен, лесен за употреба, и сеопфатна заштита.види случај може да се спречи оштетување и прашина,Покрие екран, високо чувствителни без отпечатоци од прсти.Оваа ултра тенок случај маска е направена за висок квалитет на флексибилни TPU материјал, не додадете многу масовно да го види, Мека јасен Случај со вграден екран заштитник го спречува вашиот Фосилни екран осетлив на допир Smartwatch од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. - User-friendly дизајн за брза и лесна инсталација.Ние ќе ви даде замена или целосна наплата доколку ставката што сте ја добиле има било какви проблеми со квалитетот.Материјал : TPU.➽Случај обезбедува завиткани заштита за Фосилни Жените Генералот 4 Спорт Види. ➽Позлата процес Electroplated површината има за цел да го направи вашиот види повеќе во домот.Лесно да се инсталира и да се направи надвор, you don ' t треба да се отстрани види бенд кога инсталирање на случајот.Можете да изберете боја ви се допаѓа и да се направи вашиот Фосилни Жените Генералот 4 Спорт уред да изгледаат стилски и побезбедно.Компатибилен со Фосилни Жените Спорт 41mm FTW6022 Smart watch.Меур, отпечатоци s Спорт 41mm FTW6022 Smartwatch да носат облека која изгледа како нов види : ).Лесно да се инсталира s Генералот 4 Спорт Smartwatch(Не се вклучени Фосилни Женска Генералот 4 Спорт Smartwatch).【Не за големина 43mm】.

Спецификација

Избор на клиент