Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

★ Види Лицето ★ На 1.69" touch screen дисплеј Има се повеќе бирање на пол може да се најдат повеќе бира во стан.Н�

[Водоотпорен IP67 ]Со IP67 waterpoof отпорна, целосно ги задоволува вашата секојдневна употреба, како што е миење

Вклучува : 1*види.47инчен full screen : 1., се вежба статусот во секое време, насекаде.Лесен дизајн : 25g ултрасветл�

1.47инчен full screen : 1.47инчен highdefinition висока осветленост на екранот, појасно и повеќе енергијаштедење, се пој

Времето за испорака е на 1520 Дена, Забрзан Превозот Времето е 38 Дена.Увезени.Почитувани купувачи, тоа е на

✤1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

By поврзете се види со вашиот уред преку Da Одговара стан, може да се добијат навремени известувања за ваш�

Почитувани купувачи, тоа е нашата голема чест можете да изберете нас.Карактеристики : Природни дизајн,100

Карбонски Влакна Паричникот за Мажите,Smart Watch за Жените и Мажите, IP67 Водоотпорен Smartwatch со Крвниот Притис�

ПРООДДЕЛЕНИЕ КАМЕРА : Зумирање во блиска со 100 X Простор за Зум, и се земе слики и видео записи како про со

Ги добиете сите вашиот дојдовен повик и известувања за порака, како што се Facebook, Whats App, Instagram и сл.на вашио

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс

【Повеќе Спортски Режими】Автоматски рекорд на бројот на одење чекори секој ден,може да се постави за да

Голем Број на Спортски Следење : Поддршка за одење, трчање, пливање, пешачење, велосипедизам, фудбал, кош�

Smart watch фитнес тракер има 100 бирање за да изберете од, и тоа исто така обезбедува поддршка за да изберете б

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така ш

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Каде smart ги исполнува стил — ова 38mm Scarlette хибрид smartwatch карактеристики розата златотон нерѓосувачки чели

09 inches Interface : USB 2.Вашето здравје следење види : Нашиот фитнес следење watch може да ви обезбеди со набљудувањ

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

0, врската е многу conveniehnt.0 или повисоко, Поддршка за Bluetooth 5.0 или повисоко, Поддршка за Bluetooth 5.[Smart watch е Ваши

Спарување : Земете слушалки од хривнија да се отвори на светлинатазаострените footpark површината за да се �

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

Еден уред, Две functionssmart fitness watch + TWS earbuds This trackbuds smart watch е елегантен дизајн, со bluetooth слушалки во внатрешнос�

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Спецификација : Боја : црна, pink Size : 260*39*10.1 MMAI smart глас : ПИ глас функција не е supported Screen големина : 1 inch Interface :

2 kg / 7oz Пакет вклучуваат, * 1x Smart watch * 1x упатство * 1x 18 месеци гаранција и грижете себесплатна услуга за кли�

1.3инчен fullодговара highdefinition 240*240 круг екран со висока дефиниција голем екран го прави поле на гледање пов

на паметни телефони ⌚【Широка Компатибилност】 Овој паметен часовник е компатибилен со повеќето i OS 8.Sma

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

Нерѓосувачки Челик Случај и со Големи Црни Гумени Бендот.Добиете текстови, добиваат сигнали и даунлоад�

Главни Карактеристики : Music Player : Поддршка TWS earbuds, Bluetooth слушалки и звучници, локалните репродукција (без �

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир