Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Smart Watch за Android, iOS Smartwatches за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Крв, Кислород Спиење Монитор на Допир за да се Види(Црна)

Smart Watch за Android, iOS Smartwatches за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето

DEN 959.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Види Лицето ★ На 1.69" touch screen дисплеј Има се повеќе бирање на пол може да се најдат повеќе бира во стан.Новиот бирање може да се направи дури и повеќе.Носат нова личност на вашиот зглоб. ★ Неверојатни Карактеристики ★ Спиење го следи Срцето следење на Крвниот притисок Крв Кислородна Сатурација Sedentary потсетник Стоперката Далечински Камера Калории потрошувачка Аларм. ★ Фитнес Тракер ★ 8 Спортски режим : Кандидира Јаже скокнеш Велосипедизам Прошетка Бадминтон Кошарка, Фудбал, Пливање.Тоа евиденција на вашите здравствени податоци (чекор калории далечина) научни и реално-време на вежба на податоци која ви помага обучуваат и поефикасно одговара. ★ Примите Повик и Известувања за Порака размена на Инстант ★ Сите ваши информации може да се synchronously прикажани на паметни се види како Дојдовен повик SMS We Chat QQ Facebook twitter Whats App Скопје Ka Kao Talk Viber instagram линија Гласник Skype Gmail Гласник Друг СТАН и сл. ★ Smartwatch за i OS и Android Телефон ★ Bluetooth 4.0 + Андроид 5.0 + и над IOS 9.0+ и над Топло потсетување : сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман.

Спецификација

Избор на клиент