Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BOXIAO Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор,Smart Watch, Жени, Мажи, Деца Водоотпорен IP67 GPS Активност Tracker, Чекор Контра, Спиење Монитор,Сребро Челик

BOXIAO Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор,Smart Watch, Жени, Мажи, Деца Водоотпорен IP67 GPS Активност Tracker,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Водоотпорен IP67 ]Со IP67 waterpoof отпорна, целосно ги задоволува вашата секојдневна употреба, како што е миењето раце, пливање, потење.Со целосен екран на допир. [Крв, Кислород Следи&отчукувањата на Срцето Следи]Следење на вашите 24 часа во реално време отчукувањата на срцето и крвните кислород во секое време и секаде, можете да направите вашиот сопствен тренингот план и да добиете здрав начин на живот. [Крвен Притисок&Спиење Следи]Тоа изградена во крвен притисок монитор,ќе можете да се запознаете со вашиот крвен притисок податоци многу лесно и удобност.Со спиење следи функцијата, таа може да се открие вашиот светлина спиење, длабоко спиење и будна време, ќе добиете подобро знаат од вашиот сон статус и квалитет. [Повеќе функции] времето потсетување, доаѓа со денот потсетник функција, нека се подготви за излегување однапред, музика контрола, може да се прилагоди на претходната/следната музичка пауза/игра, sedentary потсетување, автоматски ве потсетам да се застане. [Целосен екран на допир чувствителна работа]Користење на целосен екран на допир решение, можете да се префрлите на различни функции страници со лизгање на екранот нагоре, надолу, лево и десно за да добиете повеќе информации на прв поглед.

Спецификација

Избор на клиент