Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Смета Крстот Бод комплет Лондон Luca-s B2376 Големина: 18.28 x 12.22 во / 46.5 x 31 cm Cityscape Needlepoint Везови xstitch DIY комплет

Смета Крстот Бод комплет Лондон Luca-s B2376 Големина: 18.28 x 12.22 во / 46.5 x 31 cm Cityscape Needlepoint Везови xstitch

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бои : 52. Големина : 18.28 x 12.22 во / 46.5 x 31 cm.Ткаенини : Aida (100) 18-каратно. "Zweigart".Теми : Сидро, англиски јазик наставата.Сосема Нов!Овој комплет вклучува сè што ви треба за да бод штом ќе го отворите!.Смета Крстот бод комплет Лондон Luca-s B2376 Бои : 52 Големина : 18.28 x 12.22 во / 46.5 x 31 cm Теми : Сидро Ткаенини : Zweigart Aida 18-каратно. (100) Zweigart Сосема Нов!Овој комплет вклучува сè што ви треба за да бод штом ќе го отворите!.

Спецификација

Избор на клиент