Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bookshlef Смета Крстот Бод Колекции 625x437stitch,121x89cm DIY Везови Колекции, Супер Голема Крстот Бод Колекции

Bookshlef Смета Крстот Бод Колекции 625x437stitch,121x89cm DIY Везови Колекции, Супер Голема Крстот Бод Колекции

DEN 1656.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

14count смета крстот бод колекции,.Египетски памук конец, игли,aida ткаенина листи се вклучени во пакетот.Египетски памук ги прави подготвени за работа трае подолго и повеќе брилијантен.Примена : студија оркестарот/декор / kinki.тоа е Огромен!!!! Супер големи !!!тоа е лесно, но тоа го прави да потрае некое време, голем проект, со прекрасен исход.

Спецификација

Избор на клиент