Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Luminarc Tic-Tac-Пети Shot Чаша Пиење Игра Во Собата

Luminarc Tic-Tac-Пети Shot Чаша Пиење Игра Во Собата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Играат и да биде среќен со оваа уникатна Tic-Tac-Пети shot чаша сет од Luminarc.Сетот доаѓа со 8" плоштад огледало гравирани играта табла, 5 "X" снимен очила и 5 "О" снимен очила.Постојат дури и инструкции (за непосветен) за тоа како да играте оваа класична игра.Овој сет ќе се направи голем дар.

Спецификација

Избор на клиент