Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Соларен Панел Соларен Полнач Чувствителни Брзо Полнење Ултра-Тенок Лесни Двојна USB Пренослив за Мобилни Телефони

Соларен Панел Соларен Полнач Чувствителни Брзо Полнење Ултра-Тенок Лесни Двојна USB Пренослив за Мобилни Телефони

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сончевиот конверзија стапка е толку висока како и 24%, стабилен и сигурен.Dual USB излез пристаништа за лесно полнење преку USB полнење кабел.Ви овозможува да поврзете повеќе уреди, практично да се користи.Се користи за полнење на мобилни телефони, mp3 песни или други полнење преку USB уреди.Можете да оставите панел во сонцето и го користат за да го наполните уредот директно.Функција : 1. Dual USB излез пристаништа за лесно полнење преку USB полнење кабел.2. Сончевиот конверзија стапка е толку висока како и 24%, стабилен и сигурен.3. Можете да оставите панел во сонцето и го користат за да го наполните уредот директно.4. Се користи за полнење на мобилни телефони, mp3 песни или други полнење преку USB уреди.5. Ви овозможува да поврзете повеќе уреди, практично да се користи.6. Погодна за активности на отворено, на итни случаи и надворешна работа.Континуирано напојување дури и за облачни денови.7. Високо-квалитетни материјали, еколошки, и издржливи.8. Лесен и свитлива, лесен за носење и употреба.9. Погодна за отворен велосипедизам, планинарење, пешачење, кампување, патување, и др.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Соларен Панел Charger Power : 45 WColor : Camouflage Material : домашно МИЛЕНИЧЕ+ЕВА+600 D Водоотпорен Cloth Waterproof : IP65 Conversion го Оценувате : 24%Број на USB Интерфејс : Dual Folded Големина : Прибл. 29 x 28.5 x 4cm/11.4 x 11.22 x 1.6 in Expansion Големина : Прибл. 87 x 28.5 cm/34.3 x 11.2 in Output Напон : 5 VInterface Излезен Напон : 18 VMaximum Струја : 2 AApplication : Погоден за Велосипедизам, Качување, Пешачење, Кампување, Туризмот, итн.Пакет Листа : 1 x Соларен Панел Charger1 x USB Полнење Line1 x Кука.

Спецификација

Избор на клиент