Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
000-3-101 Ацетилен Сечење Факел Совети Виктор Стил,Пакување од 2

000-3-101 Ацетилен Сечење Факел Совети Виктор Стил,Пакување од 2

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Серија : 3-101,Големина : 000. Пакет : 2 buc на сечење совети вклучени.Медиум загрејте за рака/машина за сечење со Ацетилен-Кислород.Висок квалитет замена факел совет и брза испорака. 000-3-101 Ацетилен Сечење Совети Серија : 3-101,Големина : 000 Гориво Тип : Ацетилен се Вклопува Виктор сечење прилог CA1260/CA1350/CA2060/C1450 Пакет : 2 buc сечење совети вклучени.

Спецификација

Избор на клиент