Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Baoblaze Ротирачки Зачин Полици Полица Да Зачувате Простор Козметички Организатор Колекција Кабинет Складирање Фах Пластика Контејнер За Складирање - Бела Нормално

Baoblaze Ротирачки Зачин Полици Полица Да Зачувате Простор Козметички Организатор Колекција Кабинет Складирање Фах Пластика

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

- 360-степен избор, мулти-слој класификација,складирање оддел слој, долна фиока тип складирање оддел која е погодна за леќата или мали предмети - се Користи надвор од кујната да се организира козметика, парфеми, нега на кожата производи, фигурини, и канцелариски материјали. - Направени од издржлив висок квалитет загрози-отпорна пластика.Продавница и да организираат зачин шишиња, шишиња, тегли, лименки, витамини,козметика, бањи производи, шишиња и тегли,како и други мали предмети.Чувајте ги вашите кујната кабинет или провизии уредно организирани со овие функционални зачин организаторите, совршен за организирање на зачини, супа или зеленчукова лименки, сосови и повеќе. - Продавница и да организираат зачин шишиња, шишиња, тегли, лименки, витамини,козметика, бањи производи, шишиња и тегли,како и други мали предмети.Се чисти со топла сапуница вода. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. 360-степен избор, мулти-слој класификација,складирање оддел слој, долна фиока тип складирање оддел која е погодна за леќата или мали предмети.69inch Package Вклучува : 1 Piece Rotating Зачин Rack Note : 1.Употреба надвор од кујната да се организира козметика, парфеми, нега на кожата производи, фигурини, и канцелариски материјали. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Нормална(Dx H) : Прибл.

Спецификација

- Material:
Plastic
Size Chart:
Normal(DxH):
Approx.24x13.5cm/9.45x5.31inch
Bracket(DxH):
Approx.24x50cm/9.45x19.69inch
Package Includes:
1 PieceRotating Spice Rack :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Избор на клиент