Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gordie Howe Рака Потпишан Горната Палуба Програма Страшни+ретки Црвени Крила Jsa - Autographed NHL Списанија

Gordie Howe Рака Потпишан Горната Палуба Програма Страшни+ретки Црвени Крила Jsa - Autographed NHL Списанија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed NHL Списанија.GORDIE HOWE РАКА ПОТПИШАН ГОРНАТА ПАЛУБА ПРОГРАМА СТРАШНИ+РЕТКИ ЦРВЕНИ КРИЛА JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Gordie Howe сувенири.Детроит Црвени Крила сувенири.

Спецификација

Избор на клиент