Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Прозорецот Wiper Стакло, Wiper Бања, Scraper Туш Врата, Злато Чаша Прозорец Wiper Бања Туш Вратата Scraper Почиста Cleaning Tool со Кука

Прозорецот Wiper Стакло, Wiper Бања, Scraper Туш Врата, Злато Чаша Прозорец Wiper Бања Туш Вратата Scraper Почиста Cleaning

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Прозорецот Wiper Стакло - стружење На површината е направен од висок квалитет на гумени материјал, кој ќе не гребење стакло или огледало.Wiper Бања - На ергономски дизајнирана рачка е лесно да се зафат и не се лизга, и доаѓа со кука за лесни за складирање.Scraper Туш Врата - Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, тоа е здрав, издржлив и може да се користи за долго време.Чистач на Стакло - Ова туш вратата почиста помага да се отстрани тврда вода места, сапун меурчиња и други заеднички бања нечистотија.Гаранција за квалитет - За секој производ ќе купи од нашата продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент