Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Unger HO350 се Откажам Сите Намена Алатка Носителот, 14 Должина (Случај од 5)

Unger HO350 се Откажам Сите Намена Алатка Носителот, 14 Должина (Случај од 5)

DEN 2813.04
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се откажам сите намена алатка држачот.Алатки се вметнуваат во предниот дел.Алатки се одржа цврсто на место со гума костец.Snap алатки брзо во и надвор од држачот.Идеален за лесен пристап.Unger алатки се вметнува во предниот дел на сите намена, 14-инчи, 3-место алатка носителот, и се држат цврсто на место со гума костец.Snap алатки брзо во и надвор од држачот за лесен пристап.Закачите на ѕид користење на завртки и dowels.

Спецификација

Избор на клиент