Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WOYIN Бебе Шетач Bassinet Превоз 2-во-1 Шок-Отпорни на Високи Пејзаж Луксузни Pram Младата Шетач за Новороденче и Деца,Бебе Шетач Превоз со 5-Точка Подигнат (Боја : Сива)

WOYIN Бебе Шетач Bassinet Превоз 2-во-1 Шок-Отпорни на Високи Пејзаж Луксузни Pram Младата Шетач за Новороденче и Деца,Бебе

DEN 417.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно возење на сите патишта; Флексибилен дизајн, предни тркала или 360°ротирање или биде заклучен на точната позиција. ★ Ергономски дизајн:Одлична за доенче и дете бебе.Само еден чекор за да се кочница и да се ослободи колички ќе не болат нозете. ★ Adjustament Pushchair : Новородено бебе бебиња се користи за спиење режим, години користите полу-recline режим или седиште на владата., бојата разлика на производот е нормално.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач. ★ Повеќе Карактеристики ги исполни Вашите Барања : Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Изглед изгледа многу елегантна и луксузна; Анти-шок дизајнот, изворите на предни тркала апсорбираат шокови да се заштити бебето мозокот и телото.Сите терен pram шетач.★ Стилски Дизајн Pushchair : Единствена и моден изглед носи силен визуелен ефект.◆ Вие не мора да се грижите за било по-продажбата на проблеми. ★ Топло во зима и во лето кул:Сите сезони се универзални, три-начин дише дизајн е погодна за сите годишни времиња, зима е windproof и топло, летен е дише и кул.◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа изгледа,Лесни алуминиумски легури шетач рамка е издржлив и се чувствува мазна.Тоа е Лесен мода шетач,без разлика Дали ви се случува некаде или само за истражување, ќе бидат подготвени за секој ден,Практично да се земе вашето бебе на секоја прилика,му Дадете на вашето бебе удобно патување!Име на производ : Бебе Шетач Bassinet Превоз 2-во-1 Материјал : не ' рѓосувачки челик frame Applicable возраст : 0~3 години baby Cart тежина : 9kg Folded големина : 91×29x61cm■ Топло Забелешка : ◆ Ние само го продаде шетач , не вклучувајќи и други украси.

Спецификација

Избор на клиент