Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(500 компјутери) #8-32 X 1, Круг Женски Standoffs, 1/4 Дијаметар, Месинг, Никел Позлатен

(500 компјутери) 8-32 X 1, Круг Женски Standoffs, 1/4 Дијаметар, Месинг, Никел Позлатен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Круг Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 1/4" Diameter Thread на Ветер : Десен Thread Material : Brass Coating : Никел Plated A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Спецификација

Избор на клиент