Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(1000 компјутери) #4-40 X 1-1/4, Круг Машки-Женски Standoffs, 3 / 16 Дијаметар, Алуминиум Легура # 2011

(1000 компјутери) 4-40 X 1-1/4, Круг Машки-Женски Standoffs, 3 / 16 Дијаметар, Алуминиум Легура 2011

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Standoffs се навој одделувачите што се користат за да се подигне една компонента над друг.Често се користат во електрониката да се подигне печатени-коло над површината.Алуминиум : мала тежина, отпорен на корозија и има одлична електрична и топлинска спроводливост.Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 1-1/4"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Круг Машки-Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 3/16" Diameter Thread на Ветер : Десен Thread Material : Aluminum Material Одделение : Алуминиум Легура 2011 Coating : Соголени.

Спецификација

Избор на клиент