Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PowerCoil 3530-3/16I BSF 3/16 x 32 СПИ ХСС Средно Допрете го

PowerCoil 3530-3/16I BSF 3/16 x 32 СПИ ХСС Средно Допрете го

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на нови посилни теми во оригинална опрема.Спирала Точка и и Спирала Flute Чешмите се достапни за зголемување на обемот на производството средини.Пилот Носот Чешмите се достапни за Искра Plug апликации и се достапни во заеднички метрички навој големини.Power Coil жица тема вметнете чешмите се прецизност произведени од ХСС и се достапни со Коси, Средно и на Дното води.Завртка Тема Insert (СПИ) чешми имаат ист теренот, но поголем дијаметар од стандарден допрете за да се приспособат на Power Coil жица иконата вметни.Спирала Точка и и Спирала Flute Чешмите се достапни за зголемување на обемот на производството средини.Пилот Носот Чешмите се достапни за Искра Plug апликации и се достапни во заеднички метрички навој големини.

Спецификација

Избор на клиент