Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Livestream Опрема - Гума Обложени со Магнетни Телефон Планината w/Топката Главата - Вклучува Нашите Магнетни Монтажа Плоча Систем да се Закачите на Уредот. Одлично за Вид

Livestream Опрема - Гума Обложени со Магнетни Телефон Планината w/Топката Главата - Вклучува Нашите Магнетни Монтажа Плоча

DEN 551.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Добиете оваа Тешка Должност Магнет за подесување со нашите иновативни Магнетни Телефон систем на Монтирање и метални плочи.Сега можете лесно може да планината или cleaning уредот со една рака.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - се закачи за речиси ништо Метал.Тоа лесно може да ротирате, да го поправи, или за навалување на столбот на секој агол, кој најдобро му помага на гледачот од телефонот.Магнетна технологија е безбедно за употреба, и не ќе им наштети на било кој паметен телефон.Livestream Опрема е НИ базирана компанија нуди иновативни месеци и телефон додатоци.Тоа е супер силни, и нема да дозволите вашиот уред да падне.За употреба, вметнување на магнетна плоча во внатрешноста на вашиот случај, и да го прикачите на магнетното планината setup.Ова нема да го оштети вашиот уред.МАГНЕТНИ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА - Оваа универзална паметен телефон магнетни планината носителот произведува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било кој паметен телефон, без оглед на големината.Livestream Опрема Магнетни Планината за паметни телефони ви заштедува расправаме за одржување на вашиот уред додека livestreaming.СИЛЕН МАГНЕТ - Ова 2.Ова се стега ќе се закачи за само за ништо метал, на вашиот автомобил, или додека патуваат.Заедно со се безбедни, тоа е исто така и моќна, таа го привлекува било кој телефон да тоа брзо – ова е авто-планината функција.Корисникот може само да ја донесе телефонот во близина на планината и тоа ќе го однесе лесно, така да корисникот не треба пролет натоварено планината за да го одржат својот телефон.Бидете сигурни да проверите на нашата целата линија на магнетна месеци и адаптери, кои ќе ви го зголеми потенцијалот на вашиот уред.Во живо стриминг насекаде е исклучително лесно со оваа магнетна планината.Голема можност за монтирање на вашиот телефон на возила, автомобили, камиони, или да снимате WOD видеа од фитнес опрема.

Спецификација

Избор на клиент