Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
N/W Patriots Таблета Стојат, Австралија Знаме, Прилагодлив Телефон Носителот, Стабилна, Преносни, Телефон Заграда, Таблет Носителот, Ани Знаме Телефон Стојат (Бела)

N/W Patriots Таблета Стојат, Австралија Знаме, Прилагодлив Телефон Носителот, Стабилна, Преносни, Телефон Заграда, Таблет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПРИЛАГОДЛИВ : Dual-оската дизајн, на врвот може да се прилагоди од 0 ° до 72 °, на дното може слободно да се ротира за 90 °, и висина може да се прилагоди слободно меѓу 3.Машински алуминиумски со црна боени.Добро Направени, Трајни и универзална таблета стои со гума костец на стопанството дел се осигура дека таблет не се лесно да се лизга или да падне.МАЛИ & ПРЕНОСНИ : мобилен телефон стојат може да биде укината минимум од 4.СТАБИЛНА, ЗДРАВ : На дното на мобилен телефон држачот е изработен од не се лизга силикони, која е погодна за сите видови на десктоп без тресење.УНИКАТЕН & ЕКСПРЕСИВЕН : моделот На стојат изразува вашиот ентузијазам и чувства.И тоа ќе не блокира камера или покрие устата парче.Совршен Campanion во Facetime/ Гледа Video The куки во текот на таблет носителот никогаш не ќе го блокира вашиот екран, кој е доста user-friendly за да ја видите превод јасно.Целосно Foldable Extremely добро изградена.На врвот е опремен со силиконски подлога, која е против пролизгување и гарантира дека уредот не е изгребан.Телефонот носителот има вграден-во огледало директно да се задоволат потребите на излегување за шминка и со шминка.КОМПАТИБИЛНОСТ : телефонот стојат опремени со 110g пондерирана база, и алуминиумски легури прачка за да се Задржи центар на гравитација ниска, Поддржува мобилни телефони и таблет уреди под 12.Совршен придружник за патување.Во однос на практичноста, ова стојат може да се користи за повеќе ситуации : Видео-повик раце free Viewing рецепт додека cooking Watching премиер/youtube видеа додека мулти-барањата или relaxing Note : ве Молиме имајте на арм на таблет стојат исправено кога со i Pad за Да се прилагоди на агол, ве молиме да се прилагоди на агол на таблет стојат, не на раката.

Спецификација

Избор на клиент