Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Labilus Два Модели Мулти-Прилагодливи Агол Универзална Преносни & Свитлива Видиме Таблета Застане на Држачот за Монтирање за iPhone, ipad Галакси Поттикне Switch - Зелена

Labilus Два Модели Мулти-Прилагодливи Агол Универзална Преносни & Свитлива Видиме Таблета Застане на Држачот за Монтирање

DEN 189.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

ГОЛЕМА АДАПТАЦИЈА : Компатибилен со повеќето мобилни/мобилен телефон, таблет во екранот спектар на 4 - 12 инчен, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на i Phone 5 5s 6/6s 6/6s плус 7/8/SE2 7/8 плус X/XS XR XS Max 11 11 Про 11 Про Max 12 мини 12 12 Про,12 Max Pro, i Pad, Sumsung Галакси, LG, Motorala, Површина, Поттикне, Oneplus, Nintendo switch.ДВАТА МОДЕЛИ ЗА ОПЦИЈАТА : "лежи пласирање" и "стои пласман", може да се претвори потпирачот нагоре или надолу со притискање на копчиња да се префрлат на модел и агол кои ви се допаѓа.Покрај тоа, може да се стави вашиот уред во ориентација на пејзаж и портрет ориентација слободно.МАТЕРИЈАЛ И СТРУКТУРА : Оваа лулка е изработен од ABS инженеринг пластика и силиконската гума.Па тоа е во мала тежина, но е силна и стабилна архитектура.Четири силикон гумени влошки понуда анти-лизгава функција, една гума носителот и една гума поддржувач поправи и заштита на вашиот уред.ПРЕНОСНИ И СВИТЛИВА : стенд може да се здипли во не-употребата на државата и се врши со вас.Без разлика дом, канцеларија или патување, тоа е секогаш вашиот добар придружник.ШАРЕНИ ДИЗАЈН : Ние обезбеди пет бои за вашиот избор (Зелена, Портокалова, Сина, Розева, Виолетова, Жолта), се особено соодветни за подарок и само-употреба.Во потрага по повеќе видиме додатоци, ве молиме тип "Labilus" во лентата за пребарување и внесете.

Спецификација

Избор на клиент