Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NewUUtop PC Таблет Месеци Кат Мирување

NewUUtop PC Таблет Месеци Кат Мирување

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ ДИЗАЈН : Ова погоден за носене мобилен телефон носителот помогне да филмски или видео во живо со вашиот телефон кога раце се busying.Лесно можете да снимате сите моменти во животот со прво лице поглед.ЗА ПОВЕЌЕ СИТУАЦИИ : Овој ѓердан паметен телефон планината се користи за да се евидентираат ставови како што се возеше, спортски, се грижи за бебето и повеќе, или видео во живо кога ќе готвење, јадење, итн.ПРИКАЖУВАЊЕ на ВРЕДНОСТА : Овој мобилен стојат може да се постигне усогласување на 180 степен.Кога ќе live stream видео снимки, додека на Перископ или Facebook Телевизија.Можете да го прилагодите вашиот телефон за добро гледате.МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН КОМПАТИБИЛЕН : Ова прилагодливи телефон протезата одговара за повеќето брендови мобилен телефон на пазарот, вклучувајќи i Phone, Samsung Галакси, Sony, Motorola, Nokia, Huawei, HTC, LG и речиси сите се за било кој уред е дијагонала на екранот помеѓу 3.56.0 инчи.GOPRO КОМПАТИБИЛЕН : Ова tripod исто така, може да се користи за прикачување на вашите брзо ослободување Go Pro камера и други спортски камера.Со носење на јака форма телефон база, телефонот може да биде лесно да се дефинира за да се вратот.Рацете слободни од сега па натаму, без разлика живеат или снимањето на видео, ќе се здобијат со невиден видите!Мобилен телефон носителот се состои од две главни компоненти : PBT јака, и универзален проширување клип кој го држи телефонот цврсто во место.Работата е, исто така, многу едноставен и лесен, само паметен телефон, стегање во проширувањето клип, се прилагоди на потребните агол, ОК!Со тоа, можете да снимате видео од прво лице поглед кога и каде сакате, и снимање на сè што гледате од лична перспектива и рацете бесплатно!.

Спецификација

Избор на клиент