Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Стожерот Зглоб Нерѓосувачки Челик Frameless Чаша Црно Вратата Зглоб за 90 Степени на Бања Менгеме Бања Виткање Стакло Clip (Боја : СС-90D)

Стожерот Зглоб Нерѓосувачки Челик Frameless Чаша Црно Вратата Зглоб за 90 Степени на Бања Менгеме Бања Виткање Стакло Clip

DEN 1235.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Автоматски близина на шарки инсталиран на страната.Лесна инсталација.Не треба да се вежба стакло.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Отпорен на корозија и не-корозивен.Не-porous стаклена врата зглоб со заштитна подлога, стакло е не се лизга стабилна и не е лесно да падне.На зглоб има свој позиционирање уред да се спречи стакло од отворањето на автоматски, а тоа може да се отвори и затвори стакло лесно и цврсто.Погоден за различни прилики, стакло вратата/display кабинети, кабинетот на врати, вино кабинети, итн.

Спецификација

Избор на клиент