Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ИГ INGLAM 1 Рамна Пегла за Коса, Инфрацрвена Коса Железо 2 во 1, Косата Straightener Curler со Негативни Јони, Подароци за Пријатели/Мајка/Жена, Керамички Турмалин Титаниум, Dual Нап

ИГ INGLAM 1 Рамна Пегла за Коса, Инфрацрвена Коса Железо 2 во 1, Косата Straightener Curler со Негативни Јони, Подароци

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Инфраред и керамички турмалин плочи овозможувајќи отстрани frizzy, без да предизвика штета и триење помалку плови прави косата мазна, свиленкаста сјајна.Инфраред Негативни Ionic Заштита - Ова коса straightener е опремен со anion штекер кој емитира милиони негативни јони да се печат на влага во косата.Одговара за Сите Типови Коса - Ова рамен железо со 11 прилагодливи температури(250℉ - 450℉) прикажување на LED екранот може да работи на сите типови коса и текстури.На straightener и виткање железо е убаво да се биде во можност да се исправи и да навивам за сите типови коса.Оваа Инфрацрвена негативни ionic рамен виткање железо се ослободи повеќе негативни ionic дека помага варењето на влага на вашата коса.Синиот Дунав е убава, стилски изглед на косата straightener кои исто така може да се користи како виткање железо.Без разлика што оди никаде.вие сте секогаш се атрактивни.2 во 1 Косата Алатка - 2 во 1 коса straightener и curler опремен со заоблени и елегантен облик помага да се темперамент и завиткајте ја косата за да ги задоволат вашите различни потреби, овозможувајќи ви да го промени различни фризури секој ден и заштеда на пари за купување на друг виткање железо.вие сте секогаш се атрактивни.И ќе го најде Својот магичен цилиндар дизајн како тоа се вклопува добро во вашата рака, направи го ротирате тоа е нормално и континуирано.Можете да го изберат оптимална температура за да одговараат на вашата коса директно.Синиот Дунав е убава, стилски изглед на косата straightener кои исто така може да се користи како виткање железо.лесен, лесен и лесно да се преземе за патување.Најниска температура од 250℉ и највисок 450℉, дебели, груба фина, тенка коса сите најде оптимална температура.

Спецификација

Избор на клиент