Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lụffạ sẹéds cylindrica Сунѓерот sẹéds Vegẹtable - Lụffạ Goụrd Сунѓерот sẹéds за plánting 30 sẹéds

Lụffạ sẹéds cylindrica Сунѓерот sẹéds Vegẹtable - Lụffạ Goụrd Сунѓерот sẹéds за plánting 30 sẹéds

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок Квалитет : 30+ sẹéds Топло напомена : пакет содржат само sẹéds, не се вклучени во тенџере.Lụffạ sẹéds е исто така познат како Loofah sẹéds.Обично зони 7 и високото може да Grọw loofahs со никаков проблем.Тие треба долго Grọwing сезона да се доволно зрели на лозата да се создаде влакнести утробата.Некои зона 6 може да се среќни и да биде во можност да Grọw нив, ако започна рано во затворен простор.Lụffạ sẹéds - Loofah -MUOP Huong sẹéds - Lụffạ Goụrd Сунѓерот sẹéds пакуваат .Пакетите се 5.5" инчи широка и 3.54" инчи висок и излезе со детални сеење инструкции.Сите sẹéds содржани во овој асортиман се свежи и се наменети за тековната и следните Grọwing сезони.Секој sẹẹd колекција е затворен во најлон пакет.Lụffạ sẹéds cylindrica Сунѓерот sẹéds Vegẹtable - Lụffạ Goụrd Сунѓерот sẹéds за plánting 30 sẹéds Топло напомена : пакет содржат само sẹéds, не се вклучени во тенџере.

Спецификација

Избор на клиент