Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Casabella, Слива/Вар/Портокал Multicolor Јасно Сунѓерот Четка, 1 EA

Casabella, Слива/Вар/Портокал Multicolor Јасно Сунѓерот Четка, 1 EA

DEN 134.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Casabella продолжува да дизајнираат производи кои го прават животот на луѓето полесно.Се погледне за Casabella е голема каталог на чистење алатки за кујна и целата куќа.Сунѓерот четка е разноврсна чистење алатка за вашиот сад за перење потреби.На Casabella јасно сунѓерот четка, сливи, лимонов и портокал е шарени и корисни јадење четка сигурни дека да се биде одличен прилог на вашето чистење алатки дома.Четка е 12-Инчен долго и може да послужи како шише четка или јадење четка за секојдневна употреба.Дршката е дизајниран за удобно користење.Casabella е фокусиран врз нуди највисок квалитет на материјали во комбинација со сопствени дизајни и сигурен производ иновации за 25 години.Ние продолжуваме да обезбеди алатки за да ви направи животот полесен.Casabella.Дизајниран за начинот на кој живеат.

Спецификација

Избор на клиент