Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cabilock 5pcs Loofah Сунѓерот Туш за Перење Scrubber Кујна Перење Сунѓерот за Домашна Кујна Бања Чистење Додатоци (Бела)

Cabilock 5pcs Loofah Сунѓерот Туш за Перење Scrubber Кујна Перење Сунѓерот за Домашна Кујна Бања Чистење Додатоци (Бела)

DEN 688.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% чисто природни loofah, растенијата тубуларна влакна структура, ред ,јасно и тешка, тоа природна нега-алатки за кожата.Loofah сунѓерот бања, триење на телото и назад, нежна ексфолијација, тоа ќе не поттикне нашите деликатна кожа и кожа може да се чистат темелно & отстрани вишокот на маснотии и нечистотии ефикасно.Тоа, исто така, може да се промовира кожата циркулацијата, се осигура дека вашата кожа станува розова и мазна, сончева која никогаш не ќе постигне пред.Loofah сунѓерот има силна способност да апсорбираат вода.Станува мека кога тоа е потечени со вода, навлажнета со топла вода пред употреба.додадете малку туш гел или сапун за да ги избрише кожата нежно, тоа ќе се случи многу меурчиња.Оригиналниот материјал, Природни loofah чува кожата здрав и безбеден за употреба.Description Loofah сунѓерот има силна способност да апсорбираат вода.Станува мека whenit е потечени со вода, навлажнета со топла вода пред употреба.додадете alittle туш гел или сапун за да ги избрише кожата нежно, тоа ќе се случи многу меурчиња.Карактеристики - Материјал : Loofah сунѓерот и крпа.- Големина : прибл 11x7x1cm - Боја : Бела.Пакет Including5 x крпа четка.

Спецификација

Избор на клиент