Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EYHLKM Не-стап Силикони Супена Лажица Специјални Лажица од Нерѓосувачки Челик се Справи со Силиконски Супена Лажица Каша Лажица

EYHLKM Не-стап Силикони Супена Лажица Специјални Лажица од Нерѓосувачки Челик се Справи со Силиконски Супена Лажица Каша

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

На силиконски материјал се отпорни на топлина, нема луто мирис, и е безбеден и сигурен.Површината на лажица е мазна, мека, и светлина, без повреда на тенџерето.Нерѓосувачки челик шупливи рачка, трајни и долг животен век.Се справи со дизајн, лесно да се сфати, без повреда на вашите раце.Дизајнот со дупки во опашката е погодно за бесење и чување.На силиконски материјал се отпорни на топлина, нема луто мирис, и е безбеден и сигурен.Површината на лажица е мазна, мека, и светлина, без повреда на тенџерето.Нерѓосувачки челик шупливи рачка, трајни и долг животен век.Се справи со дизајн, лесно да се сфати, без повреда на вашите раце.Дизајнот со дупки во опашката е погодно за бесење и чување.Име : Лопата лажица set Material : Силикони + нерѓосувачки steel Color : црвено + blacknotes : 1 : Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Само лопата собата е продадена, и други украси не се продаваат.Сцена : кујна, бар, бар, ресторан, отворен.

Спецификација

Избор на клиент