Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Розово Злато, Алуминиум Легура Сушење Рек Кат Виткање Крило Во Облик На Закачалка Балкон Закачалка Балкон Сушење Ватенка Артефакт Подвижен Сушење Рек Бесплатна Ин

Розово Злато, Алуминиум Легура Сушење Рек Кат Виткање Крило Во Облик На Закачалка Балкон Закачалка Балкон Сушење Ватенка

DEN 1495.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

★Внимателен избор на материјали──Што е направена од алуминиум, со висока густина структура, висока јачина на тврдост, носат-отпор, штета-доказ, влага доказ и не е лесно да ' рѓа. ★Виткање дизајн──крило во облик на полици за сушење на двете страни за поддршка на шест-брзински прилагодување, и засилена поддршка прачки обезбеди силна поддршка и алишта за сушење се флексибилни и неограничено. ★Цврстата поддршка──поддршка рамка е базирана на принципот на триаголник механика, силна поддршка, стабилни и не се тресеа кога сушење. ★Научни проред ── крило во облик на дизајн, облеката не го блокира едни со други, кога сушење, и на блискиот имајќи заеднички го прави за прицврстување на конекција работа неспокојот. ★Алуминиум легура чевли поддршка──Со два пара на чевли поддржува, тоа е погодно да се исуши, не е лесно да се оксидираат, и има висок practicability.Име на производ : Мултифункционален сушење рек Производ материјал : алуминиум легура Производ во боја : роза злато Сушење рек тип : земјиште сушење рек Производ големина : 162*105*56cm Применливи сцена : многу погодна за приватна бања, балкон, хотел бања, облекување соба, бањата или салон за убавина.

Спецификација

Избор на клиент