Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕидот Монтирани Сушење Рек Облека Airer Перење Закачалка Виткање Ѕид Грб Полици Дома Чување Организатор Простор Штедачи Крпа Носителот Железнички со Кука (Димензии :

Ѕидот Монтирани Сушење Рек Облека Airer Перење Закачалка Виткање Ѕид Грб Полици Дома Чување Организатор Простор Штедачи

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

забелешка : Треба да се удар на инсталација на Пакетот Вклучува : 1x облека решетката За нашите услуги : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да го нарачате. 304 од не ' рѓосувачки челик : На телескопски база и 7 задебелена прачки се направени од нерѓосувачки челик.Карактеристики : Вентилација дизајн, облека и крпи се природно сушено, која не само што заштедува пари, но, исто така, е природен и свеж, спречување на брчките и заштита на облека.Стигнале фен : Едноставен стигнале и push-pull, сушење рек дизајн ви овозможува да се поправи тоа, речиси насекаде во ограничен простор.Едноставен за инсталација : Ние ви обезбеди со завртки и украсни маски, може да се вежба дупки во традиционален начин за инсталација.Може да се одржи до 60 килограми.

Спецификација

Избор на клиент