Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Рафаел D'Artigny 3590 Испреплетени Бела Наежвам Четка, Светла, 10

Рафаел D'Artigny 3590 Испреплетени Бела Наежвам Четка, Светла, 10

DEN 398.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ferrules се двојно crimped.Исклучително силни и издржливи.Идеален за масло и акрил на бои.Светла.Испреплетени, екстра-бела биче влакната се избрани за нивната супериорен квалитет.На наежвам карактеристики природен крива која има форма на четка.Тој нуди уметникот максимална четка удар контрола.Висок квалитет, изградба и изведување на пристапна цена го прават тоа одличен вредност.

Спецификација

Избор на клиент