Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Памук, лен tablecloth модерниот цртан филм ткаенина трпезариска маса правоаголна тркалезна маса маса крпа кафе маса крпа 45X45cm (вклучувајќи core перница) црна и бела вертик

Памук, лен tablecloth модерниот цртан филм ткаенина трпезариска маса правоаголна тркалезна маса маса крпа кафе маса крпа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лен,памук.Еколошки материјали, модерен стил, полн со модерна изработка и дели.Погоден за кујна, дневна соба, канцеларија, сала за конференции.Безопасни, не-статички, лесен за чистење.Се мијат со вода и оставете да се исуши природно.Не може да се мијат во машина за перење.Не стерилизирате микробранова печка.Не се постави на пламен температура над 100 °C. Ако можете да го притиснете копчето брчки со тешки предмети за некое време, можете исто така да железо нив.Изберете различни стилови и бои во зависност од украс на вашето семејство.На масло е лесно да се чисти и чиста.Заштита на животната средина не избледуваат, менаџментот е безбеден и удобен.Се применува за семејството, хотел, бизнис, статистика, конференциска маса, трпезариска маса.Тоа е природно да се исуши со вода и се препорачува да навивам за долго време без користење на тоа.Не може да се мијат во машина за перење.Не стерилизирате микробранова печка.Не се постави на пламен температура над 100 °C. Ако брчките може да се притисне со тешки предмети за некое време, тие исто така може да се пеглаат.

Спецификација

Избор на клиент