Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 Парчиња Природно Дрво Жито Tablecloths Селски Пластична Маса ги Опфаќа за Правоаголна Маса, Гроздобер Farmhouse Стил Маса Крпа Украси за Западен Штала Тематските Роденден,

3 Парчиња Природно Дрво Жито Tablecloths Селски Пластична Маса ги Опфаќа за Правоаголна Маса, Гроздобер Farmhouse Стил

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

54 x 108 инчи, крупните големина одговара за 8 долги нозе, маси кои можат да се сместат 8 до 10 луѓе, поддршка од тебе да се одржи партиски собир на повеќе луѓе за да ја споделите вашата среќа.Лесен за чистење : правоаголникот дрвна маса корица има мазна површина, едноставно ги надолу за да се исчисти ја, потоа продавница за следниот пат, или само да се фрли далеку, тоа е многу погодно да ги зачувате вашите време на чистење по страните, така што ќе може да биде повеќе пријатни.Разноврсна оркестарот : овие гроздобер пластична маса покрие, исто така може да дејствува и како украсни backdrops или банери кога ќе се откажам нив на врати, или ѕидови, за да одговара изобилство внатрешна и надворешна примена на идеи, ќе биде убаво пикник или на партијата материјали за тематските роденден, свадба партија, бебе туш партија, скара партија и повеќе.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Карактеристики : Материјал : plastic Size : прибл.Она што ќе добиете : 3 парчиња селски пластична маса опфаќа се печатени со природни дрво жито, едноставен, но класичен дизајн, зголемување на природната атмосфера за различни гроздобер или farmhouse стил партии, како и западен тематските партии, штала тематските партии, cowgirl или каубојски тематските партии и повеќе; И има доволно количество за да се задоволат вашиот партиски потреби или дневни замена.

Спецификација

Избор на клиент