Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HERCOO Табличка Светлина Жици се Подигнат Собранието Задните Светилка Штекер Pigtail Компатибилен со 1994 година до 2002 година Dodge Рам 1500 2500 3500 Пикап Камион, Пакување од 2

HERCOO Табличка Светлина Жици се Подигнат Собранието Задните Светилка Штекер Pigtail Компатибилен со 1994 година до 2002

DEN 703.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

FITMENT : Компатибилен со Dodge Ram меморија 1500 2500 3500 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002. ПРИМЕНА : табличка светла, пикап камион ознака ligths со задните чекор браник.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 пар црни табличка светлина светилка жици harnesses штекер pigtail.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Plug и блед, не ги поврзат.Осветленост Дел Број : 5179988 AB, директна замена за фабриката за делови, без модификација е потребно. На 90-ДЕН ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА : бидејќи цел купување датум; се чувствуваат слободни да го испрати е-мејл ако има какво било прашање, пред или откако ќе ги купите; вашиот случај, ќе се сфати сериозно, без оглед на гарантниот период.

Спецификација

Избор на клиент