Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BOLUX Леано Железо Олимписки Тежина Плочи – Слободни Тежини со 2-инчен Дупка & Анти- ' Рѓа Hammertone Заврши - Идеален за Сила за Обука, за Тонирање на Мускулите, Губење на Теж

BOLUX Леано Железо Олимписки Тежина Плочи – Слободни Тежини со 2-инчен Дупка & Анти- ' Рѓа Hammertone Заврши - Идеален

DEN 1103.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

СЕТ ОД 2 (секој 10 кг., ВКУПНО 20 кг.)– Направени од цврст леано железо со металниот дупка и издржливи, печени емајл заврши.Овие пондери имаат 2-инчен центар дупка за да ги собере на Олимписките барови.РАЗНОВРСНА – Тежина плочи може да се користи за вршење на вежби за зајакнување на мускулите и издржливост обука, и да ја зголемуваат еластичноста и рамнотежата.Една тежина плоча, исто така може да се користи за да се загрее вежби.КАРАКТЕРИСТИКИ – се Продава по ПАР.3 дупка зафат дизајн овозможува лесно и безбедно ракување при утовар и истовар тегови.Секоја тежина карактеристики црна печени емајл слој за трајни производ што ќе го издржат исцрпувачки вежби.ИЗБОРИ – BOLUX леано железо 2-инчен контрола на телесната тежина плочки се достапни во 2.5, 5 and10 тежини; Секој тежина има лесно се справи со костец да се направи се движат, вчитување и чување мазна.Зголемување на мускулната сила со редовна употреба, да бидат флексибилни комбинација.ФУНКЦИОНАЛНИ – Додавање на отпорност на вашиот тренингот рутина ќе помогне да се фрли масти и изградба на мускулите побрзо и може да се користи за да се зајакнат сите мускулни групи.

Спецификација

Избор на клиент