Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Compostable 10 Инчен Тешки-Должност Плочи [125-Pack] Еко-Пријателски Расположливиот Бела шеќерна трска Плоча, Направени од Природни шеќерна трска Влакна - 10 Biodegradable Хартија Пл

Compostable 10 Инчен Тешки-Должност Плочи [125-Pack] Еко-Пријателски Расположливиот Бела шеќерна трска Плоча, Направени

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тој нуди сигурен сила и не содржи никакви пластични или восок обвивка.Совршен за Секоја Прилика : Со широк спектар на производи и класичен дизајн, Магацинот Човек обезбедува премија на животната средина -пријателски производи и мир на ум дека ќе се обезбедат сите природни органски садови за вашето семејство и пријатели. 100% Compostable : со Оглед на тоа што е Направен од 100% шеќерна трска Влакна, на Плочката може да биде Комерцијално Префрли (не треба да се испрати до депонија).100% Compostable : со Оглед на тоа што е направен од 100% шеќерна трска влакна, На плочката може да биде комерцијално префрли (не треба да се испрати до депонија).Овие Плочи се Microwavable & Freezable.Answer : ___________________________ Note : Топла храна може да предизвика плочи за да се потење и кондензација да се формираат на дното.На biodegradable плочи го Прави одличен избор за вашата дневна оброци или ресторани, храна камиони, да оди наредби, специјални настани, како и други видови на храна услуга средини. 100% шеќерна трска Влакна : Десет инчен Плоча е Направен од 100% шеќерна трска Влакна, Одржливиот, Обновливите извори, и Biodegradable Материјал.Совршен за секоја прилика : Со широк спектар на производи и класичен дизајн, Магацинот Човек обезбедува премија производи и Мир на ум дека ќе се обезбедат сите природни органски садови за вашето семејство и пријатели.Топла или Ладна Употреба : Овие Плочи може да се користи за Топла или Ладна Храна Предмети.10 инчен Хартија Плочи : Служат за Мезе или Десерт во Удобен Стил Compostable Храна Плочи.100% шеќерна трска Влакна : десет инчен плоча е направен од 100% шеќерна трска влакна, одржливиот, обновливите извори, и biodegradable материјал.Масло и се Сечат-отпорни Забелешка : Топла Храна може да предизвика плочи за да се потење и кондензација да се формираат на дното.Совршен за кампување, излети, ручеци, угостителство, BBQs, настани, забави, свадби и ресторани.

Спецификација

Избор на клиент