Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kisangel Бебе Teether Силикони Teething Играчки Младата Џвакање Благотворно Играчка Печурки Teether Рака Зафат Играчка за Новородено Бебе Орална Нега Резерви (Случаен Боја)

Kisangel Бебе Teether Силикони Teething Играчки Младата Џвакање Благотворно Играчка Печурки Teether Рака Зафат Играчка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бебе Силикони Teething Играчка Младата Teether Прекрасна Новороденче Teether.Направен од силикон, специјално дизајнирани за забавно да се игра и tasteful да се џвака.На teething играчка е chewable и секој дел ( уши, рог, телото, главата ) се различни мекост и вкус, совршен за смирување babys болка во непцата време teething.и мазна, лесен за контрола, може да се направи rattling звук за да го задржи бебето забавуваа.Светла боја за визуелна стимулација, сите детали се наменети за стимулирање на babys multisensory поттикнување и развој на мозокот.Опис Бебе Силикони Teething Играчка Младата Teether Прекрасна Новороденче Teether Карактеристики - Материјал : Силикон.- Боја : Случаен Избор.- Големина : 12. 00 X7. 00 X5. 00cm 4. 72 X2. 75 X1. 97inch.Пакет Вклучувајќи 1 x Teether Играчка.

Спецификација

Избор на клиент