Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
200 Парчиња Силиконски Монистра 15mm DIY Ѓердан Хривнија Накит Силиконски Додатоци Комплет Мешавина Боја Старечки Ѓердан Стилски Додатоци DIY Накит Силикони Монистра Д?

200 Парчиња Силиконски Монистра 15mm DIY Ѓердан Хривнија Накит Силиконски Додатоци Комплет Мешавина Боја Старечки Ѓердан

DEN 647.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Погоден за DIY накит : 200 парчиња 15mm силикони монистра со различни бои не ви корист да направи свој сопствен накит, како што се бразлетна и ѓердан, итн.; Жици со дијаметар под 2mm може да се помине низ овој силикони монистра.Игра со различни бои да се направи вашата нега накит и да се започне DIY активност во право сега.Сигурен материјал : направен од квалитетот на силиконски материјал, силикони монистра не содржат латекс, ПВЦ и метал, кој е сигурен и безбеден за луѓето да ги користат; Тие не се лесно да се кавгата и згаснат, здрав.Лесен за чистење : вие само треба да се лесно чистење на силиконски монистра со јадење сапун и топла вода; ве Молиме исплакнете со топла сапуница вода пред првата употреба да се задржи здрав.Деликатна подароци : можете да им даде на овие силиконски монистра како практични и внимателен подароци на членовите на вашето семејство, пријатели, љубовник, колеги, соученици или други важни луѓе на роденден, за Нова Година, годишнина и други празници, нежен дизајни и живописни бои ќе биде сакан од нив.Топло напомена : силикони монистра комплет е погодна за луѓе над 12 години, бебињата само треба да се игра со нега монистра под родителски надзор за да се спречи голтање.

Спецификација

Избор на клиент