Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мали Тегови, еден Пар на Насловна Фитнес Јога Слабеење Рака Тегови, Губење на Тежината Опрема за Почетници и Момчиња и Девојки,Сина,4Kg

Мали Тегови, еден Пар на Насловна Фитнес Јога Слабеење Рака Тегови, Губење на Тежината Опрема за Почетници и Момчиња и

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1 Пар на Тегови со Тежина од 4 Kg.Идеален за Други Обуки.Различни Бои Се на Располагање, Па Можете Слободно Да се Совпаѓаат.Лесно да се Соберат.Вклучувајќи Губење На Обем.Собранието Алатки за Ваша Погодност, Се исто Така Вклучени.Тегови за Отпор Обука, Многу Погодна за Грбот, Градите, Грбот, Основни и Нозете.Хексагонална Гума Заврши Завршува Спречување на Тркалање и да се Промовира Чување во Место.Тегови, Исто Така, Бара Повеќе Мускулна Контрола Од Barbells, Па Тие Подобрување На Вежба На Свеста.Најдобар Дел од Гира Обука е Дека во Некои Вежби, Тоа им Овозможува на Спортистите да се Обучат Поголем Опсег на Движење Од Barbells.Features100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Количина : 2 Material : Steel Applicable Сценарија : Семејството Фитнес, Фитнес Клуб.Ништо не е Подобро Од Тегови-се Подобри Здравјето на Кардиоваскуларниот-Зголемување на Мускулна Маса-Согорувате Калории со Зголемување на отчукувањата на Срцето-Зголемување на Густината на Коските и го намалува Ризикот од Фрактури-Подобрување на Мускулната Издржливост.

Спецификација

Избор на клиент