Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Смешковците се Соочуваат со Монистра за Телефонот Шарм Kawaii,Телефон Монистра Рака рачно изработени од Глина Пластични Пони Монистра Телефон Шарм Естетски Keychain Дод?

Смешковците се Соочуваат со Монистра за Телефонот Шарм Kawaii,Телефон Монистра Рака рачно изработени од Глина Пластични

DEN 167.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Издржливи и посебно, на рачно изработени карактеристики се направи секој телефон монистра рака малку поинаква.Стил : Y2 K Бохемија естетски телефон бисери на рака.Изработка на мобилни телефони, чанти повеќе удобен за носење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Смешковците се Соочуваат со Монистра за Телефонот Charm Size : Обемот 40 CM / 15.Моден Колокација : 2 парчиња телефон string рака со различен стил, сина телефон lanyard 100% одговара на едноставен моден стил, шарени овошје телефон синџир исполнет со лето ќе се создаде свежи и природни расположение, идеална за добар дневен додаток и исклучителен подарок за вашата сопруга, девојка, ќерка, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да ги користите за мобилни телефони, keychains, паричници, и чанти како декорација.75" Materail : Мека керамички,акрилик, faux бисер,пластични пони монистра.

Спецификација

Избор на клиент