Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AILOVYO Свилен Мека Сатен Китови Тело Перница Покрие Pillowcase, 20 x 54

AILOVYO Свилен Мека Сатен Китови Тело Перница Покрие Pillowcase, 20 x 54

DEN 287.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сатен.Одлична за сите годишни времиња и за сите возрасти.Големина : Прибл.20" x 54" (50 CM x 137 CM) ; Материјал : свилен сјајна сатен, ако сакате други материјали, ве молиме контактирајте со продавачот откако ќе го постави цел.Моделот печатење на двете страни, добар избор за да испратите тоа како се присутни на кого што му било гајле.Ова тело перница случај има скриен патент од страна, Ова е само една Перница маска,вметнете не се вклучуваат.Удобно и мека, бидете вие имате голема одмор, можете да се потпреме на телото перница кога имате пауза додека го слушате музика.

Спецификација

Избор на клиент