Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Секси Црисс Крст Пред Шпагети Рака Основните Круг HollowOut Вратот Лесна Camisole Резервоарот Врвот

Жените Секси Црисс Крст Пред Шпагети Рака Основните Круг HollowOut Вратот Лесна Camisole Резервоарот Врвот

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

СВОЈОТ ВРВЕН КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНА МОЖЕ ДА СЕ ПРОТЕГАЛА МНОГУ ДА ВИ ДАДЕ СЛОБОДА НА БИЛО ДВИЖЕЊЕ!ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД ДЕКА РЕМЕНИ НЕ СЕ ПРИЛАГОДЛИВИ, НО ИМА ОДЛИЧНИ СЕ ВОДАТ ЗА БИЛО ДОЛЖИНАТА НА ТОРЗОТО.Се повлече На затворање.УДОБНО КОМПРЕСИЈА НА ТЕЛОТО : основна, но стилски camisole со гордост проверена добра мека ткаенина (направени од 92% најлон и 8% век) од нашите купувачи!.Секси црисс крстот лесна camisole резервоарот врвот може да се користат за секојдневна облека.

Спецификација

Избор на клиент