Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Секси Црисс Крст Пред Шпагети Рака Основните Круг HollowOut Вратот Лесна Camisole Резервоарот Врвот

Жените Секси Црисс Крст Пред Шпагети Рака Основните Круг HollowOut Вратот Лесна Camisole Резервоарот Врвот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ОДЛИЧНО ЗА ВНАТРЕШНА ДЕЛИ ЗА СЕКОЈДНЕВЕН, РАБОТАТ НАДВОР, ЈОГА, ЏОГИРАЊЕ, ВЕЖБАЊЕ, ИЗЛЕТИ, РЕКРЕАЦИЈА, ОСНОВНИ, КАНЦЕЛАРИЈА, УЧИЛИШТЕ, КЛУБ НОСАТ, ПАРТИЈА, ДОМА НОСАТ.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СВОЈОТ ВРВЕН КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНА МОЖЕ ДА СЕ ПРОТЕГАЛА МНОГУ ДА ВИ ДАДЕ СЛОБОДА НА БИЛО ДВИЖЕЊЕ!ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД ДЕКА РЕМЕНИ НЕ СЕ ПРИЛАГОДЛИВИ, НО ИМА ОДЛИЧНИ СЕ ВОДАТ ЗА БИЛО ДОЛЖИНАТА НА ТОРЗОТО.МОЖЕТЕ ДА ЈА СЛОЈ СО БИЛО ЧИСТА КОШУЛИ ИЛИ И ДЛАБОКО V ДЕКОЛТЕ, БЛУЗИ ИЛИ ТУНИКА ИЛИ ЏЕМПЕРИ ЗА ДА ДОДАДЕТЕ РЕШЕТКИ ДЕТАЛИ НА ГРАДИТЕ.Со одлична водат во ткаенина, ова cami врвот работи за различни возрасти : жените, младите девојки, дами и јуниори.Секси црисс крстот лесна camisole резервоарот врвот може да се користат за секојдневна облека.Се повлече На затворање.Големина : S/M 21" во должина, Градите 26", се однесуваат на големината на табелата во производот слики. 92% Најлон, 8% Spandex.МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ЗА СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА.СЕ ОВА ВО ВАШАТА ОМИЛЕНА БОЈА!ИСТО ТАКА ДОБИЕ ЕКСТРА ПОПУСТ НА НАШИТЕ КОМБО ПАКЕТИ, КАКО И!Големина на Мерења : (БИСТА-ПОЛОВИНАТА-ПРЕД ДОЛЖИНА-НАЗАД ДОЛЖИНА) S/M : 26"-26"-18"-16" L/XL : 28"-28"-19"-17" 1 X/2 X : 32"-32"-20"-19" 2 X/3 X : 34"-34"-21"-20" ПОВРЗАНИ клучни ЗБОРОВИ : ЖЕНИТЕ СЕКСИ ЛЕСНА STRAPY ТРОЈНО ЦРИСС КРСТОТ РЕШЕТКИ STRING ШУПЛИВИ ОД ТЕНОК ОПРЕМЕНИ ДОЛГО ДОЛЖИНА СУПЕР се ВОДАТ за ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕМИУМ ОСНОВНИТЕ КРУГ ВРАТОТ ШПАГЕТИ РЕМЕНИ CAMI CAMISOLE РЕЗЕРВОАРОТ ВРВОТ без РАКАВИ БЛУЗА КОШУЛА.ГОЛЕМИНА ПАЈАЖИНА ДЕКОЛТЕ ОГРОМНА Е ВО ТРЕНД СЕГА СИТЕ СЕЗОНИ : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, ЕСЕН И ЗИМА.

Спецификација

Избор на клиент