Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Camisoles за Жени со Вграден Градник,Основните Јога Врвот Дели Резервоарот Врвот Поместена Градник Undershirt(S-3XL)

Camisoles за Жени со Вграден Градник,Основните Јога Врвот Дели Резервоарот Врвот Поместена Градник Undershirt(S-3XL)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

95% viscose.Се повлече На затворање.Рака Мие Само. ★ 【Однапред се Справи】Супер Договор доаѓа однапред,не треба да се чека на петок било повеќе.Место цел денес,да добиете вашиот попуст парцела утре.★ Меки и Удобни Материјал : 95% Viscose влакна, 5% Spandex еластичен материјал жените резервоарот врвот.На ткаенина обезбедува убаво се водат, дише и издржливост. ★ Широк Рака : Изграден во полица cami со широка рака, тоа направи да се чувствуваат поудобно.Дизајниран во удобен, еластичен материјал и Лесна погледнете под облека дизајнирана во удобен жените camisoles. ★ Изградена-во Градници : обвивка материјал 100% Памук;удобно и дише чаши.Вие не треба да носат посебна градник и вие само треба да се мијат еден предмет. ★ Брз Сува & Дише : На текстил и дизајн на оваа Camisoles го прави многу дише, да ви даде прекрасна носи искуство, дури и ако не прават некои напорно вежбање, а тоа носи, нема да се чувствувате непријатно。. ★ Погодни за сите сезони : Тоа може да се носи како еден секси блузи да одговараат на вашите фармерки, панталони, шорцеви, здолништа или undershirt дели блузи, облечи , јакна, блејзери или јакна како чисто убавина изглед.совршени за фитнес, клуб, забава, на плажа или ноќта, јога, спиење или доење градник итн.Едноставна Резервоарот Врвот Cami.Погоден за Здолниште/Leggings/Панталони.Вграден Градник за да се ослободи од Традиционалните Градник.Дише за Спорт.Силна Elestic Материјал.Погоден за Јога/Работи/Умерено Вежбање.Основни Undershirt за Сите Seaons.Облечен Зимски/Есен/Лето/Пролет.Совршен за Блуза/Јакна.Основни Дели Camisole.Comfortbale Undershirt Врвот Носи.Вграден Градник за Breat Поддршка.Топол Дом Носи.Без Градник Било Повеќе со Вграден Градник.Лесни&Дише/Elestic.Мек Материјал за Спиење.Градите Поддршка При Спиење.Спиење&Sports&Дома Носи.

Спецификација

Избор на клиент