Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Artfish женска Маица без Ракави Ребрести Drawstring Страна Ruched Лажичка Вратот Основните Исечете Резервоарот Врвот

Artfish женска Маица без Ракави Ребрести Drawstring Страна Ruched Лажичка Вратот Основните Исечете Резервоарот Врвот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси.Drawstring затворање.Кратко, опремени сечење на врвот во ребрести џерси со страна ruched drawstring, лажичка вратот и без ракави.Повик без ракави ruched сечење на врвот е секси, мода, висока еластичен, солидна боја и мека на допир.Исечете резервоарот блузи со стилски прилагодливи drawstring на двете страни, кои нудат различни видови на должината и стил, секојдневен основниот стил, совршен за секојдневно носење, ноќта, саем, коктел, ноќен клуб, спорт, јога, забава, одмор, работат надвор, одмор или повик носат.Основни резервоарот исечете може да се носи за врска или едноставно носи сам, лесно да се спарите со здолништа, панталони, фармерки и панталони.Без ракави Strappy кавга исече врвот, лето симпатична повик носат.Оваа култура резервоарот на врвот се направени од памук и spandex, меки, лесни и растеглив, удобен за носење.Лесно да се спарите со здолништа, панталони, фармерки и панталони.

Спецификација

Избор на клиент